Apie mus

Džiaugiamės kad apsilankėte mūsų puslapyje. Mums ypatingai svarbus kiekvienas klientas. Taip pat sekite mus Facebooke, ten dalijamės naujienomis bei akcijomis.

Prekių asortimentas

99% visų prekių turime vietoje, todėl drąsiai rinkitės. Užsakytas prekes gausite greitai.

Klientų pasitikėjimas

Klientai mūsų svetainėje randa mozaikas ir dėliones, kurių neranda niekur kitur. Klientai mumis pasitiki ir turime daug lojalių pirkėjų.

Siuntų įpakavimas

Visas siuntas pakuojame atidžiai, kad pristatinėjant nenukentėtų pačios prekės.

Siuntų pristatymas

Siuntas siunčiame per Omniva ir LP express paštomatus. Taip pat galime išsiųsti ir paštu, jeigu taip tinkamiau.

Apie parduotuvės įkūrėją

Sveiki!

Esu Jovita, Puzzle manija įkūrėja. Nuo vaikystės mėgau dėliones, deja, vėliau šis hobis buvo pamirštas ir dulkėjo lentynose. Tačiau karantinas buvo puiki proga nuvalyti dulkes ir prisiminti senus pomėgius J Pradėjus ieškoti kur galėčiau įsigyti naujų dėlionių, supratau, kad Lietuvoje nėra tokio didelio pasirinkimo, kokio norėtųsi. Man, kaip žmogui, kuris viską perka internete, pradedant batais ir baigiant maisto produktais, trūko internetinės parduotuvės, kurioje būtų didelis dėlionių pasirinkimas už prieinamą kainą. Ir „voilà“ – taip gimė mano elektroninė parduotuvė – www.puzzlemanija.lt. Pradėjus nuo dėlionių, atradau ir kitus įdomius pomėgius, tokius kaip tapyba pagal skaičius ar deimantinės mozaikos. Taigi, viskas, ką galite rasti mano parduotuvėje, yra mano pačios išbandyti ir spėti pamilti hobiai.

Kadangi, esame mažas šeimos verslas, visada stengiamės prisitaikyti prie Jūsų, mūsų mieli klientai. Jūsų siuntos visada iškeliauja greitai, dažnai dirbame ir savaitgaliais J Jeigu nerandate Jums tinkamo atsiskaitymo ar pristatymo būdo, visada galite mums parašyti ir pasistengsime rasti Jums tinkamą sprendimą J

Labai tikiuosi, kad šioje parduotuvėje rasite kažką įdomaus sau, galbūt išbandysite ką nors nauja ir tai taps Jūsų hobiu!

 

Su meile, Jovita.

Raskite dar neregėtas ir išskirtinias prekes

Išsirinkite mėgstamiausią dėlionę, mozaiką, tapybą ar nustebinkite mažuosius.